Zpívejte.cz

Texty písní, hudební skupiny, videoklipy a karaoke

Hudební skupiny > P > Pio Squad > Chvátám

Text Písně: Chvátám - Pio Squad


Text Písně - Chvátám - Pio Squad Text Písně - Chvátám - Pio Squad
Překlad Písně - Chvátám - Pio Squad Překlad Písně - Chvátám - Pio Squad
Videoklip k Písni - Chvátám - Pio Squad Videoklip k Písni - Chvátám - Pio Squad
Karaoke k Písni - Chvátám - Pio Squad Karaoke k Písni - Chvátám - Pio Squad


Jou, s dovolením, pardon, můžete, uhněte. Chvátám do práce vydělávat peníze. Potřebuju love, spěchám, snídám v autě. Obědvám za chůze, rychle žeru kuře. V práci mě to sere,šéf na mě řve - dělej svoji práci zmrde dobře, dobře. Smrdím do noci v kopce kanceláře, vyřizuju účty, dělám databáze. Firma se stěhuje, firma mě potřebuje, já jí ne. Co z toho mám, že beru 14-tej plat, když jedu jak robot. A mám pořád jen stres, chci chvíli volno, vidět Rio, strávit příjemný léto, ale nejde to, mám plno, nikam se nejede, z moře zas nic nebude, nikam se nejede, z moře zas nic nebude.

Jou, chvátám, chvátám a nemám chvíli klid, makám, makám, nemůžu zastavit, nesnídám, nesvačím, vůbec nic už nestačím.

A nemám čas ne sebe, já musím zvedat telefony, furt mi někdo něco chce a nemám kurva klony. Nemám čas na svou ženu, jenom dřu. Hádá se se mnou, že zas nepřijdu, proč zas nemůžu, šeš k ničemu. Bzučím furt v kanclu, myslím jenom na to, jak se večer hrozně vyleju. Pošlu do sebe decilitr rumu, pak dorazím domů. Hned mezi dveřma jednu chytnu. Musím řídit scénu, rodinu. Nic nejde v klidu. Dejte mi hodinu bez vás, hodinu spánku, spláchnu se do hajzlu.

2x
Jou, chvátám, chvátám a nemám chvíli klid, makám, makám, nemůžu zastavit, nestíhám, nesvačím, vůbec nic už nestačím.

Jou, nemám čas, nemám klid, prostě nestíhám, měl bych se rozpůlit, už ani nesnídám. Posnídám protein, železo kalcium. K obědu za chvíli pošlu fosfor a valium. Sem v letu, sem v presu, samá práce, nemám času, nemám času na sebe, na tebe, na rodinu mou, wow wow. Pošlu jim šek s 15-tou výplatou. A měl sem tam bejt v 5,teď je 5 10, nezmeškat vodlet, s prezidentem sraz v 9. Acapulco, Rio, Tokio, Praha Mexiko, Moskva, Šanghaj, Havana. To je můj program na pouhý dny dva. Světová banka mi pak dá den volna, co myslíš,že budu doma u svýho syna. Nestíhám, posílám agenta.

Jou, chvátám, chvátám a nemám chvíli klid, makám, makám, nemůžu zastavit, nesnídám, nesvačím, vůbec nic už nestačím.

Jou, kongres, koncil, sympózium, sepsat protokol sionským mudrcům, rozehnat stávku francouzských dělníků. Ututlat aféru v Bílým domu -ať vybouchne semtex v newyorským metru. Zařídím agendu, pak zprávy do tisku, seženu teroristu z Dublinu. O hodinu později na Long Islandu dostávám zprávu: "V tom metru jsi měl celou svou rodinu".

Další písničky hudební skupiny Pio Squad:

Pio Squad - Dělej si co chceš
Pio Squad - Musíme jet
Pio Squad - Pio Squad ft. Dannie live - Ma Mila
Pio Squad - Šampion
Pio Squad - Chtěl bych

Předchozí písničky hudební skupiny Pio Squad:

Tag Cloud

Archives

    To top